• Deň otvorených dverí

• V rámci dňa otvorených dverí  budúci prváčikovia so svojimi rodičmi, starými rodičmi a kamarátmi mohli navštíviť aj naše nové vedecké laboratórium - ScienceLab. Vybavenie sme získali vďaka zapojeniu našej školy do národného projektu IT Akadémia  - vzdelávanie pre 21. storočie. Návštevníci sledovali prácu našich žiakov, ktorí pre nich pripravili zaujímavé výtvory z robotických stavebníc Lego.

• Ukázali  tlač  3D modelov na novej tlačiarni.

• Naši žiaci sa pred návštevníkmi predviedli sa ako šikovný  programátori. Micro:bit, s ktorým pracovali je najjednoduchší programovateľný plošný spoj.

• Pripravili si jednoduché zadania pre svojich mladších kamarátov s autíčkami Pro-Bot.

Ďalšie foto ...

• Meteostanica

• Meteostanica - ktorú sme získali ako vybavenie do ScienceLabu, prišlas demontovaná. Deviataci sa jej ujali s veľkým záujmom a zmontovali ju.

• Krúžková činnosť

• Rozbehla sa práca záujmového krúžku s programovateľnými stavebnicami LEGO, kde po úvodných hodinách sa začalo veselo konštruovať a programovať.