• Milí stravníci, rodičia a zamestnanci školy.

Školská jedáleň prechádza na nový systém odhlasovania obedov, sledovania výšky konta  a evidencie výdaja obedov.

Dňa 5.12.2019 obdržíte prihlasovacie údaje (rozdané budú žiakom v triedach)  a od 6.12.2019 bude táto forma odhlasovania uvedená do prevádzky.

Cesty ako sa odhlásiť:   www.Strava.cz   alebo

www.zsslovanpb.edupage, Jedálny lístok.

Úhradu za stravu posielajte z účtu, ktorý ste zadali v zápisnom lístku do 15-teho dňa v mesiaci a uvádzajte variabilný symbol. Bez variabilného symbolu sa platba správne nespáruje s kontom stravníka, bude pridelená do mylných platieb a stravník nebude mať objednaný obed.

Pripravili sme možnosť odhlasovať / prihlasovať stravu prostredníctvom internetu STRAVA.CZ.

Objednávanie stravy používateľom:

1.             Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou internetu na adrese: www.strava.cz.  Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ, SK, EN. Pri prvom prihlásení zadajte zariadenie  9013 alebo použite tlačidlo Vyhľadať jedáleň.

2.             Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, ktoré ste si získali od vedúcej ŠJ. Ak ste nový stravník, tak ste si údaje zvolili pri registrácii služby. Stlačte tlačidlo Prihlásiť.

Ste prihlásený do systému a môžete odhlasovať stravu. Povinnosťou každého používateľa je zmeniť si prvotné „slabé“ heslo na stránke www.strava.cz, ak sa zobrazí výzva.

3.             Pre odhlasovanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla (háčik vymažete). Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením tlačidla Odoslať. Zobrazí sa „Objednávky boli úspešne uložené“

4.             Zo systému sa odhlásite kliknutím vpravo hore ODHLÁSIŤ SA.

Aplikáciu „STRAVA CZ“ do mobilu si môžete stiahnuť cez  „Obchod  Play“ ak používate zariadenie s Androidom.

Ak používate telefóny Apple aplikáciu nájdete v  “Apple store“.

Poznámka: Vzhľad, menu a jednotlivé voľby sa môžu mierne líšiť podľa typu zariadenia (počítač, tablet, mobil) a použitého prehliadača (Chrome, Opera, Firefox, Safari, Internet Explorer).

Mgr. Ľubica Barošová, vedúca ŠJ