• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23

• Vážení rodičia, milí žiaci,

slávnostné otvorenie školského roku 2022/2023 sa uskutoční v pondelok 5. septembra 2022 o 9:00 v átriu školy.

Obedy v tento deň sa budú vydávať od 10:00 do 11:30.

Školský klub detí začína svoju činnosť od utorku 6.9.2022.

• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Pre školský rok 2022/2023 vyplňte ZÁPISNÝ LÍSTOK pre každého žiaka (stravníka) samostatne. Tlačivo je uložené na stránke našej školy, v sekcii O škole, Školská jedáleň,  Zápisný lístok.

Dôsledne vyplnené a podpísané tlačivo zašlite 23.8. - 31.8.2022 elektronicky vedúcej ŠJ.  02.09.22 bude v ŠJ nestránkový deň. V prípade, ak má Vaše dieťa nízky stav konta na stravu - podáme Vám  informáciu o úhrade prevodom (trvalý príkaz) - na stránke školy, O škole, Školská jedáleň, bod 2. + 7. Výšku konta (preplatku) zistíte aj  na web stránke alebo cez mobilnú aplikáciu Strava.cz. Pri úhrade (na 9/22 do 30.8.22)  za obedy je nutné uvádzať variabilný symbol, ktorý je totožný s evidenčným číslom stravníka v programe ŠJ. Ak uhrádzate obedy za viac stravníkov spolu, uvádzajte ev. číslo najmladšieho žiaka. V prípade neuvedenia variabilného symbolu sa môže stať, že platba bude nesprávne spárovaná.

Ak je konto dostatočné (pre 1. stupeň 28 € a pre 2.stupeň 30 €), stačí vypísaný Zápisný lístok elektronicky odoslať (oskenovať alebo ofotiť)  na e-mailovú adresu: jedalen1415@gmail.com a až po doručení v plnom rozsahu správne a čitateľne vypísaného Zápisného lístka bude stravník prihlásený na obedy od 5.9.2022. V prípade, že prvý obed nechcete odobrať – odhláste sa na stránke Strava.cz.

Rodičia prvákov a nových stravníkov  musia prísť osobne do kancelárie ŠJ už s vypísaným Zápisným lístkom + zakúpia čip (1,10 €). Pred príchodom do ŠJ zaregistrujte nového stravníka cez E-registráciu. Viac info na stránke školy, O škole, Školská jedáleň, Elektronická registrácia na stravovanie.

Zápisným  lístkom  je  podmienené  prijatie  stravníka  na  obedy.

Postup  prihlásenia/odhlásenia na Strava.cz:

1. www.strava.cz

2. výber jedálne:  9013

3. užívateľ:  priezvisko.meno (všetko malým písmom, bez diakritiky, napr. hrasko.jan)

4. heslo:  ak nefunguje pôvodné, vygenerujete si nové cez Zabudnuté heslo

Heslo sa dá vygenerovať iba stravníkom, ktorí si  zadali e-mailovú adresu.

5. ak sa odhlasujete/prihlasujete z obeda, nezabudnite kliknúť na Odoslať

6. po ukončení prezerania kliknite na Odhlásiť sa

Viac informácii nájdete na stránke našej školy, v sekcii O škole, Školská jedáleň, Odhlasovanie z obedov.

Kolektív ŠJ sa  teší od septembra na všetkých stravníkov,  no hlavne na prváčikov.