• info pre rodičov 5. oddelenie

• Školský klub detí – informácie pre rodičov

Prevádzka ŠKD:

• pred vyučovaním: od 6:00 h. do 8:35 h

• po vyučovaní: od 11:30 h. do 17:00 h.

• P: v 3. B triede do 16:00 h.

• U: v 3.B triede do 16:00 h

• S: v  3. B do 16:00 h.

• Š: v 3. B do 16:00 h.

• P: v 3. B do 16:00 h.

Pravidlá pobytu dieťaťa v školskom klube

1. Dieťa sa do klubu prijíma na základe písomnej žiadosti zákonných zástupcov. O jeho zaradení dostanete rozhodnutie riaditeľa školy o prijatí do klubu.
          2. Odhlásenie dieťaťa z klubu sa uskutoční podaním písomnej žiadosti zákonného zástupcu dieťaťa vedeniu školy.
          3. Pedagogický zamestnanec uvoľní dieťa z klubu len na základe predchádzajúceho písomného oznámenia zákonného zástupcu dieťaťa. Uvoľnenie z klubu na základe telefonického rozhovoru nie je možné.
          4. Každú neprítomnosť dieťaťa v školskom klube treba písomne ohlásiť.
          5. Budova školy je z bezpečnostného hľadiska uzamknutá. Preto je dôležité, aby ste si pre svoje dieťa chodili v čase, ktorý máte uvedený v prihláškeRozsah pobytu dieťaťa v ŠKD. V prípade, že chcete prísť pre dieťa v inom čase, ako máte uvedený v prihláške, oznámte to písomne vychovávateľke. Na dverách hlavného vchodu bude vždy oznam, ak činnosť oddelenia bude prebiehať mimo hlavnej budovy školy.
          6. Výšku príspevku na čiastočnú úhradu nákladov spojených s činnosťou školského klubu detí  stanovuje  zriaďovateľ školy Mesto Považská Bystrica. V súčasnosti sa platí 4,00 € za mesiac. Uhrádza sa len bezhotovostným prevodom (nie poštovou poukážkou).
            Poplatok uhrádzate do PRIMA BANKY na číslo účtu: SK5856000000002820783003
            Suma: podľa rozpisu
            Variabilný symbol - pridelené číslo
            Informácie pre príjemcu: Meno a Priezvisko (dieťaťa)
            • september – december 2020            16,00 €
            • január - jún 2021                               ,00 €
          7. Príspevok vo výške 10,00 € na školský rok - vyberám od 10.09 do 12.09.2020

1. Pohyb v priestoroch klubu je povolený len v prezuvkách. To platí i pre starších žiakov,  ktorí chodia po svojich súrodencov do klubu. Oblečenie detí je vhodné prispôsobiť činnosti v klube, ktorá má oddychový a rekreačný charakter (pobyt vonku na ihriskách, v pieskovisku, hry na koberci, telovýchovné a výtvarné činnosti a pod.). Všetky veci podpísať!
          2. V klube je zakázané mať zapnuté mobilné telefóny – tieto musia byť vypnuté a odložené v aktovke, viď. školský poriadok, nosiť drahé hračky a nebezpečné predmety. Pre všetky deti školského klubu platí školský poriadok (www.zsslovanpb.edupage.org). V prípade sústavného porušovania školského poriadku, nedodržiavania pravidiel pobytu v školskom klube, bude dieťa zo školského klubu vylúčené.
          3. Prihlášky na stravovanie, spôsob uhrádzania poplatkov, odhlasovanie zo stravy ako i všetky ostatné informácie o školskej jedálni riešte len s vedúcou školskej jedálne.

Prihlasovanie a odhlasovanie obedov je možné riešiť s vedúcou školskej jedálne telefonicky, príp. odhlásením sa priamo v jedálni cez počítač (s tým pomôže dieťaťu pedagóg) alebo cez EŽK.

Pokyny k vypísaniu žiadosti

V žiadosti o prijatie dieťaťa do školského klubu je potrebné vypísať všetky požadované údaje o dieťati ako i obidvoch zákonných zástupcoch. Bez kompletne vypísanej žiadosti dieťa nemôže nastúpiť do školského klubu. Údaje musia súhlasiť s rodným listom dieťaťa. Vychovávateľka musí byť oboznámená aj so všetkými súdnymi rozhodnutiami, ktoré sa týkajú dieťaťa (pr. rozhodnutie súdu o zverení maloletého dieťaťa do osobnej starostlivosti jedného z rodičov, zverenie dieťaťa do striedavej osobnej starostlivosti a pod.) ako i o tom, či sa jedná o dieťa so špeciálnymi výchovno-vzdelávacími potrebami (so zdravotným znevýhodnením, s nadaním alebo zo sociálne znevýhodneného prostredia).

Vzor:

Všetky údaje v žiadosti sú povinné!

Prosím, nič neškrtajte a nepoužívajte symbol opakovania ako napr. - // -

Štátne občianstvo – skratka SR, národnosť: slovenská

Rozsah pobytu dieťaťa v školskom klube detí

Deň