• Základný plavecký výcvik - 4.ročník

• V období Veľkej noci absolvovali štvrtáci základný plavecký výcvik. Oboznámili sa s plaveckým spôsobom prsia, kraul, znak. Okrem toho sa potápali, súťažili medzi sebou a zažili veľa zábavy.

• O Snehulienke a siedmich trpaslíkoch

• Prvý apríl našu školu zaplavili postavičky z rozprávky o Snehulienke a siedmich trpaslíkoch - samozrejme v podaní žiakov, pani učiteliek a vychovávateliek. Okrem toho mali  naši žiaci  do školy priniesť svoje učebnice a všetko čo na vyučovanie potrebujú vo všetkom možnom, len nie v školskej aktovke. Nuž a nesklamali a dokázali,  že sú kreatívni. Bolo sa na čo dívať! Takto veselo a bez obmedzení, sme po dlhšom čase prežili jeden školsky deň z ktorého sme mali radosť a dobrý pocit.

• Na potulkách v knižnici s H. CH. Andersenom

• Súčasťou Andersenových rozprávok sa 1.4.2022 na malú chvíľu stali žiaci IV.A triedy, ktorí navštívili knižnicu na SNP. Okrem zaujímavých aktivít a súťaží sa dozvedeli o trošku viac zo spisovateľovho života i tvorby. Ďakujeme za príjemné dopoludnie a tešíme sa na ďalšiu spoločnú akciu.