• OZNAM ŠKOLSKEJ JEDÁLNE

• Pre školský rok 2023/2024 vyplňte ZÁPISNÝ LÍSTOK pre každého žiaka (stravníka) samostatne. Tlačivo je uložené na stránke našej školy, v sekcii O škole, Školská jedáleň,  Zápisný lístok.

Dôsledne vyplnené a podpísané tlačivo prineste 21.8. - 30.8.2023 do kancelárie vedúcej ŠJ.  31.08.2023 bude v ŠJ nestránkový deň. V prípade, ak má Vaše dieťa nízky stav zábezpeky -  podáme Vám  informáciu o úhrade prevodom, výšku konta (zábezpeky) zistíte aj  na web stránke alebo cez mobilnú aplikáciu Strava.cz. Pri úhrade zábezpeky je nutné uvádzať variabilný symbol, ktorý je totožný s evidenčným číslom stravníka v programe ŠJ. Ak uhrádzate zábezpeku za viac stravníkov spolu, uvádzajte ev. číslo najmladšieho žiaka. V prípade neuvedenia variabilného symbolu sa môže stať, že platba bude nesprávne spárovaná. Viac info na stránke školy, O škole, Školská jedáleň.

Rodičia prvákov a nových stravníkov  musia prísť osobne do kancelárie ŠJ už s vypísaným Zápisným lístkom + zakúpia čip (1,10 €). Je potrebné vopred stravníka zaregistrovať cez e-registráciu - iba nového stravníka.  Viac info na stránke školy, O škole, Školská jedáleň, Elektronická registrácia na stravovanie.

Ak je zábezpeka dostatočná (min 20 € / osoba, t.j. uhraďte  aspoň 30 €), stačí vypísaný a podpísaný Zápisný lístok elektronicky odoslať (oskenovať alebo ofotiť)  na e-mailovú adresu: jedalen1415@gmail.com a až po doručení v plnom rozsahu správne a čitateľne vypísaného Zápisného lístka bude stravník prihlásený na obedy od 4.9.2023. V prípade, že prvý obed nechcete odobrať – odhláste sa na stránke Strava.cz.

Podmienky poskytnutia dotácie na podporu výchovy k stravovacím návykom dieťaťa:

- včasné odovzdanie žiadosti o poskytnutie dotácie - noví stravníci cez e-registráciu

- účasť na výchovno-vzdelávacom procese

- odobratie obeda v ŠJ - stravník je povinný riadne zaevidovať výdaj obeda použitím  identifikačného média- čip. Personál Šj nezodpovedá za nesprávne zaevidovanie odberu obeda žiakom.

V prípade nesplnenia hore uvedených podmienok bude z povinnej zábezpeky na konte stravníka (min 20 € / osoba, t.j. uhraďte  aspoň 30 €) odrátaná plná suma za obed (1. st.-1,70 a 2.st.- 1,90 €). Výšku sumy zábezpeky si rodič sám kontroluje v aplikácii Strava.cz.

Zápisným  lístkom  je  podmienené  prijatie  stravníka  na  obedy.

Postup  prihlásenia na Strava.cz:

1. www.strava.cz

2. výber jedálne:  9013

3. užívateľ:  priezvisko.meno (všetko malým písmom, bez diakritiky, napr. hrasko.jan)

4. východzie heslo: heslo stravníka = evid.číslo v prograne ŠJ = variab. symbol,  ak nefunguje pôvodné, vygenerujete si nové cez Zabudnuté heslo

Heslo sa dá vygenerovať iba stravníkom, ktorí si  zadali e-mailovú adresu.

5. ak sa odhlasujete/prihlasujete z obeda, nezabudnite kliknúť na Odoslať

6. po ukončení prezerania kliknite na Odhlásiť sa

Viac informácii nájdete na stránke našej školy, v sekcii O škole, Školská jedáleň, Odhlasovanie zo stravy.

Kolektív ŠJ sa  teší od septembra na všetkých stravníkov,  no hlavne na prváčikov a deti, ktoré sa tešia na naše obedy.                                                                    Mgr. Ľubica Barošová – vedúca ŠJ